U tha se u ndanë/ Fotinia sqaron të vërtetën e lajmeve mbi ndarjen me Danielin: Ajo nuk është… – AlpeGossip
U tha se u ndanë/ Fotinia sqaron të vërtetën e lajmeve mbi ndarjen me Danielin: Ajo nuk është…

U tha se u ndanë/ Fotinia sqaron të vërtetën e lajmeve mbi ndarjen me Danielin: Ajo nuk është…

Ata të dy ishin fituesit e “Big Brother” dhe u martuan brenda spektaklit të madh. Danieli dhe Fotinia prej disa kohësh po përfliten për një ndarje , ndërkohë mbrëmë në profilin e tij në Instagram, Danieli kishte pranuar me anë të shkrimi në Instastory se gjithçka mes tyre ka mbaruar me respekt për gjithçka kishin kaluar bashkë.

Mirëpo ditën e sotme Fotinia ka mohuar gjithçka duke thënë se ai nuk profili i Danielit dhe për “Gazetën Express” është shprehur: “Nuk e di nga kush faqe e kanë marrë dhe sa faqe dini ju që kemi, jo nuk është. “LAFODA” është faqja jonë zyrtare”.

Gjithsesi pyetjes nëse ata janë akoma bashkë, Fotinia e ka lënë pa koment. Nga ana tjetër Danieli thuajse nuk është ndierë në lidhje me situatën dhe nuk e dimë nëse çifti do ta bëjnë dasmën e planifikuar.