NUK DUKET MË NJËSOJ/ Adelina Tahiri bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO) – AlpeGossip
NUK DUKET MË NJËSOJ/ Adelina Tahiri bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

NUK DUKET MË NJËSOJ/ Adelina Tahiri bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

Adelina Tahiri mbetet një nga këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale, sidomos pasi u zbulua lidhja e saj me milionerin maqedonas, Serjoza Markov.

Çifti sot janë të martuar dhe jetojnë të lumtur me djalin e tyre, Jon i cili erdhi në jetë vitin e kaluar.

Adelina është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto me vogëlushin, me bashkëshortin e nga udhëtimet e tyre.

Mirëpo së fundmi këngëtarja në një video ku filmon veten, thuajse nuk njihet për shkak të një ndryshimi.

Adelina ka bërë dhëmbët dhe ky detaj vihet re gjatë kohës që ajo qesh gjatë videos.

Sa i përket anës profesionale, këngëtarja ka deklaruar se së shpejti do të rikthehet me një këngë që do kthehet në hit në Ballkan./Xing.al