Krizë mes çiftit? Gjërat nuk po shkojnë mirë për Butrintin dhe Kiarën - AlpeGossip
Krizë mes çiftit? Gjërat nuk po shkojnë mirë për Butrintin dhe Kiarën

Krizë mes çiftit? Gjërat nuk po shkojnë mirë për Butrintin dhe Kiarën

Ata nuk e kanë pranuar asnjëherë që janë në një lidhje dashurie. Moderatorja e njohur Kiara Tito dhe këngëtari nga Kosova, Butrint Imeri janë përfolur shpesh për një histori dashurie së bashku. Edhe pse të kapur mat disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, sërish çifti kanë zgjedhur të mos e bëjnë publike lidhjen e tyre.

 

Gjithsesi, mediat rozë i kanë në qendër të vëmendjes, dhe çdo lëvizje e tyre shikohet me interes. Së fundmi kemi vënë re ne Instagram-in e Butrinit, se ai nuk e ndjek më Kiarën. Nga ana tjetër Kiara e ndjek Butrinit. Këngëtari nuk linte foto pa i bërë like (pëlqej) moderatores. Por tashmë ka vetëm “heshtje”. Të jetë një krizë kalimtare kjo mes çiftit?