“Linda Rei lë nam, fut gishtat dhe kruan…”/ Ja video që u fshi nga rrjeti – AlpeGossip
“Linda Rei lë nam, fut gishtat dhe kruan…”/ Ja video që u fshi nga rrjeti

“Linda Rei lë nam, fut gishtat dhe kruan…”/ Ja video që u fshi nga rrjeti

Që Linda me fotot e videot e saj provokon shpeshherë duke tërhequr vëmendjen kjo dihet. Video duke u puthur me djem nëpër clube, video nga tualeti duke kryer nevojat personale, ç’nuk kemi parë nga Linda së fundmi, por makeup artistja nuk është ndalur me kaq.

Mbrëmjen e djeshme Linda postoi në Instastory një video ku shfaqej duke kruar hundën, pa problem fare që po e shihnin mijëra ndjekës.

“Po ju gjasme nuk e kruani hundën që bëni uaaa”, ishte mbishkrimi që Linda i kishte lënë videos, pamje të të cilës mund t’i shihni në këto foto të “Xing.al”.

 

 

Megjithatë më vonë Linda është penduar dhe e fshiu videon nga Instastory.