PËRVJETORI I MARTESËS/ Marina i bën Getoarit dedikimin epik (FOTO) – AlpeGossip
PËRVJETORI I MARTESËS/ Marina i bën Getoarit dedikimin epik (FOTO)

PËRVJETORI I MARTESËS/ Marina i bën Getoarit dedikimin epik (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi festojnë sot përvjetorin e martesës. Moderatorja nuk e ka kursyer një dedikim publik për njeriun e saj të zemrës, madje një dedikim epik!

Përvjetori i martesës, Marina i bën Getoarit dedikimin epik

Ajo ka publikuar një foto me Getin krahas së cilës ka shkruar: Martesa është një marrëdhënie në të cilën njëri ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri! Gëzuar përvjetorin dashuria ime!

Përvjetori i martesës, Marina i bën Getoarit dedikimin epik