ÇNE TI ME XHENSILËN DHE ERMALI ME AMIN? Përgjigjet Bes Kallaku – AlpeGossip
ÇNE TI ME XHENSILËN DHE ERMALI ME AMIN? Përgjigjet Bes Kallaku

ÇNE TI ME XHENSILËN DHE ERMALI ME AMIN? Përgjigjet Bes Kallaku

Bes Kallaku nuk mërzitet kur dikush i thotë që s’ka lidhje me Xhensilën.

Këtë e ka përmendur edhe në një intervistë për “Mirage”, ku dha dhe një këshillë për të gjithë ata meshkuj që bien në dashuri me vajza të bukura.

Besi u shpreh se përderisa ia ka dalë ai vetë të ketë një femër si Xhensila në krah, atëherë ka shpresë edhe për të tjerë!

“Është diçka shumë e vërtetë se përderisa unë jam në krahë të Xhensilës ka shpresë për të gjithë. Të mendojnë që kur ky prej Bubqi  dhe Ermali arritën, ka shpresë e për ta”.

https://youtu.be/I21UGVuQEYM