Modelët që “THYEN TABUT” duke pozuar NUDO. Ja cilët janë disa nga “BURRAT” që guxuan (FOTO) – AlpeGossip
Modelët që “THYEN TABUT” duke pozuar NUDO. Ja cilët janë disa nga “BURRAT” që guxuan (FOTO)

Modelët që “THYEN TABUT” duke pozuar NUDO. Ja cilët janë disa nga “BURRAT” që guxuan (FOTO)

Jemi mësuar të shikojmë vajza modele, të cilat herë pas here ekspozojnë pjesë intime të trupit të tyre, por me sa duket, një mani e tillë ka përfshirë edhe meshkujt.

AlpeNews.al ju sjell disa raste kur meshkujt shqiptar dalin krejtësisht të zhveshur.

E nisim me Valer Kolnikaj, ish konkurenti i reality show “Big Brother”.  Bëhet fjalë për set fotografik të nxehtë që ka publikuar. Edhe pse është i zhveshur të gjitha janë realizuar në aspektin artistik.

Një model tjetër i cili ka guxuar është dhe Kris Dalipi i cili  ka provokuar me një foto artistike nga dushi.

Nuk ka vend për koment thjesht shihni foton!

Rasti tjetër ka të bëj me Ervin Sinjari i cili ishte pjesë e edicionit të katërt të Big Brother Albania.
Në foton e fundit Ervini shihet 100% nudo në një fotografi artistike.

Ani Saliasi është një model i cili jeton në Amerik prej vitesh. Modelingu është pasioni i tij, por dhe ai merr guximin të pozoj nudo duke u shfaqur nëpër revista e duke u parë kshu me një sy tjetër si një nga meshkujt më seksi.

Këto janë për momentin shqiptarët të cilët po bëjnë revolucion dhe po  thyejn tabut me zhveshjet e tyre. /AlpeNews.al