Pas femrave pa reçipeta, televizioni shqiptar zhvesh edhe meshkujt (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Pas femrave pa reçipeta, televizioni shqiptar zhvesh edhe meshkujt (FOTO/VIDEO)

Pas femrave pa reçipeta, televizioni shqiptar zhvesh edhe meshkujt (FOTO/VIDEO)

Kanë bërë shumë bujë prezantueset që janë shfaqur pa reçipeta në televizionin “Zjarr tv”, duke tërhequr shumë vëmendjen e duke u komentuar shumë. Me vetëm një xhaketë dhe topless, prezantueset kanë arritur të fitojnë famë me këtë mënyrë prezantimi për të cilën kanë shkruar edhe mediat e huaja.

Këtë herë “Zjarr tv”, ka nxjerr një prezantues mashkull topless. Ai është shfaqur me vetëm një xhaketë dhe pa kanotjere poshtë duke prezantuar lajmet. Fotot e prezantuesit në fjalë kanë pushtuar rrjetin.

Ndiqni videon më poshtë.