Martesë për letra angleze me bosin me X6/ Revoltohet Xhesika Ndoj: PO NDONJË LITAR ... (FOTO) - AlpeGossip
Martesë për letra angleze me bosin me X6/ Revoltohet Xhesika Ndoj: PO NDONJË LITAR … (FOTO)

Martesë për letra angleze me bosin me X6/ Revoltohet Xhesika Ndoj: PO NDONJË LITAR … (FOTO)

Xhesika Ndoja është një nga këngëtaret e njohura shqiptare që ka marrë vëmendjen e publikut me pozat provokuese dhe jetën e saj private. Siç dihet këngëtarja prej kohësh ka bërë publike lidhjen e saj me një djalë, identitetin e të cilit ende nuk e ka zbuluar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë ndanë momente nga përditshmëria e saj. Së fundmi Xhesika u bë pjesë e opsionit të ri në Instagram, ku mund t’i përgjigjet pyetjeve që fansat kanë për të.Ndër shumë pyetje një djalë i ka propozuar për martesë bukuroshes bjonde dhe i ka treguar se duhet të martohet me të pasi ka X6 dhe letra angleze.

‘Po ndonjë litar me var veten ke?’, ja ka kthyer Xhesika me ironi, duke e hedhur kështu poshtë propozimin tij.