Refuzoi të bënte foto/ Aktori i famshëm dhunohet rëndë nga bashkëshorti i fanses (FOTO) – AlpeGossip
Refuzoi të bënte foto/  Aktori i famshëm dhunohet rëndë nga bashkëshorti i fanses (FOTO)

Refuzoi të bënte foto/ Aktori i famshëm dhunohet rëndë nga bashkëshorti i fanses (FOTO)

Gjatë një takimi me fansat, aktori i famshëm i serialit “Hakmarrje”, Nejat Isler, ka pësuar një incident jo fort të këndshëm.

Nejati ka refuzuar kërkesën e një fanseje për të shkrepur një foto së bashku dhe për këtë arsye, bashkëshorti i fanses ka marrë hak ndaj aktorit.

Ai e ka dhunuar aktorin duke i thyer një dhëmb, e ka gjakosur në kokë dhe i ka shkaktuar gjendje të fikëti. Menjëherë pas ngjarjes, miqtë e kanë dërguar me urgjencë Nejatin në spital.