JUSTIN BIEBER PARTNER BESNIK/ Qëndron larg Selenës për të mos mërzitur Hailey-n – AlpeGossip
JUSTIN BIEBER PARTNER BESNIK/ Qëndron larg Selenës për të mos mërzitur Hailey-n

JUSTIN BIEBER PARTNER BESNIK/ Qëndron larg Selenës për të mos mërzitur Hailey-n

Gjatë kësaj jave u raportua se Justin Bieber ishte i shqetësuar sepse nuk ka një marrëveshje martesore me bashëshorten e tij Hailey Baldwin. Por mesa duket ky nuk është shqetësimi i vetëm për këngëtarin kur vjen puna tek martesa e tyre. Selena Gomez vazhdon të jetë një çështje delikate për ta, sepse pak muaj më parë thuhej se Justin vazhdon të ndjejë për të. Megjithatë burime për “Us Weekly” kanë thënë se këngëtari tregohet shumë i kujdesshëm duke qëndruar sa më larg Selenës për të mos mërzitur partneren e tij. Pavarësisht këtyre shqetësimeve, Justin dhe Hailey duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe kjo gjë dukej dhe nga fotot e tyre për ditëlindjen e Bieber. Justin dhe Hailey kurorëzuan dashurinë e tyre në shtator të vitit të kaluar.