U SHFAQ PROVOKUESE ME VESHJEN/ Oriola Marashi çmend fansat me pozën, Instagram ja fshin (FOTO) – AlpeGossip
U SHFAQ PROVOKUESE ME VESHJEN/ Oriola Marashi çmend fansat me pozën, Instagram ja fshin (FOTO)

U SHFAQ PROVOKUESE ME VESHJEN/ Oriola Marashi çmend fansat me pozën, Instagram ja fshin (FOTO)

Oriola Marashi vazhdon të jetë një nga modelet më të komentuara në media dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet. Oriola tërheq shpesh vëmendjen edhe falë fotove që poston në profilin e saj në Instagram ku e ndjekin mijëra fansa.

Pak më parë modelja i çmendi ndjekësit me një foto ku shfaqej shumëprovokuese me veshjen.

Mirëpo pas pak minutash, Instagram ja fshiu foton e cila nuk ndodhet më në profilin e Oriolës.

Modelja e ripostoi foton në Instastory dhe shkruajti: “Se di pse u fshi”.