HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Valbona Selimllari është një "binjake" dhe ne u bindëm që do e shohim gjithmonë... - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Valbona Selimllari është një “binjake” dhe ne u bindëm që do e shohim gjithmonë…

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Valbona Selimllari është një “binjake” dhe ne u bindëm që do e shohim gjithmonë…

Ish missi Valbona Selimllari mbetet një ndër femrt më të bukura të showbizit shqiptar. Ajo prej vitesh dallohet për bukurin natyrale  dhe ëmbëlsin që e karakterizon në çdo dalje publike.  Valbona është shenja e Bnjakëve në horoskop dhe mesa duket  këto karakteristikat na bëjnë të besojms e  ajo është një “Binjake e denjë”.

Femrat e kësaj shenje janë inteligjente dhe bujare por e kane te vështirë ti shprehin ndjenja prandaj dhe Valbona si një Binjake prej vitesh ka zgjedhur ta mabjë partneruin dhe familjen jashtë vëmendjes së publikut. Dhe pse vitet kalojnë ajo reflekton elegancë dhe sensualitet në çdo event apo spektakël.

Ata qe i njohin thonë për femrat binjake se janë te rezervuara por mjaft inteligjente. Te udhëhequra nga Merkuri ato janë te logjikshme dhe  plot gjallëri.  Nëse do flasim për jetën personale të Valbonës në fakt nuk do kishim asnjë detaj rreth missi-t ,Valbona nuk del shpesh në Intervista dhe gjithmon jep përgjigje të shkurtra.Së fundmi ajo na ka njohur me fëmijët e saj dhe publikon foto shumë rrallë me ta.

 

Dhe nëse do ta përshkruanim Valbonën me tre fjali si një “binjake” do të ishin: Bujare,pozitive dhe e komunikueshme.

View this post on Instagram

😄😄

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

AlpeNews.al