“FALEMINDERIT JETË”/ Marina pozoi vetëm me këmishë, Getoari bën namin (FOTO) – AlpeGossip
“FALEMINDERIT JETË”/ Marina pozoi vetëm me këmishë, Getoari bën namin (FOTO)

“FALEMINDERIT JETË”/ Marina pozoi vetëm me këmishë, Getoari bën namin (FOTO)

Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fotot e fundit të publikuara në Instagram ku shfaqet me vetëm një këmishë e flokët e lagur. Moderatorja mori komplimenta të shumta nga fansat dhe nga personazhe të njohur të showbizit.

Pas këtyre fotove, Marina publikoi dje imazhe të tjera e këtë herë shfaqej me fustan, xhaketë e çizme të gjata. Një prej këtyre fotove, Getoari duket se e ka pëlqyer shumë, sa ka vendosur ta postojë në profilin e tij.

“Gruaja ime e bukur”, shkruan reperi në foton që ka bërë namin me 20 mijë pëlqime brenda pak orëve.

“Faleminderit jetë”, i komenton Marina.