ÇUNA PËRMBAHUNI/ Franceska Jace kalon çdo limit, del me bikini që do ua heqin “TRURIN” (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Franceska Jace kalon çdo limit, del me bikini që do ua heqin “TRURIN” (FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Franceska Jace kalon çdo limit, del me bikini që do ua heqin “TRURIN” (FOTO)

Franceska Jace është njëra nga personazhet publike që udhëton më shumë duke vizituar shumë vende.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” veshur me bikini të bardh dhe teksa po shijon diellin.

Bikinit ajo i kishte kombinuar edhe me një bluzë të hollë plazhe dhe me aksesor që janë syzet.

Ndryshe, Franceska dukej edhe këtë herë “përvëluese”.