Rikthehet furishëm dyshja fantastike në XING por këtë herë ndryshe – AlpeGossip
Rikthehet furishëm dyshja fantastike në XING por këtë herë ndryshe

Rikthehet furishëm dyshja fantastike në XING por këtë herë ndryshe

Ermali e quajti “budallaqe”, Rashel rikthehet në Xing Pëlqej0

Edhe pse ajo tashmë është larguar nga emisioni “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci tregoi se gjerat mes saj dhe moderatorit Ermal Mamaqi vijojnë të jenë mirë dhe se dyshja e ruajnë shoqërinë mes tyre.

Kwshtu Rashel do tw jetw e ftuara e radhws nw “Xing” këtë herë jo si velinë, por si njw mikeshw.

Është pikërisht Ermal Mamaqi, ai që ka bërë të ditur lajmin nëpërmjet rrjeteve sociale, ku u kërkon fansave të dërgojnë pyetje për Rashelin.

Ai ka shkruar se:

Rashel Kolaneci rikthehet në “Xing me Ermalin” si e ftuar.
Bëni pyetjen tuaj. Pyetjet e përzgjedhura do të lexohen me emrin tuaj në emision.”