Menduat se gjendja shëndetësore e të shoqit e ktheu Almeda Abazin në Stamboll? E vërteta mësohet në këtë foto – AlpeGossip
Menduat se gjendja shëndetësore e të shoqit e ktheu Almeda Abazin në Stamboll? E vërteta mësohet në këtë foto

Menduat se gjendja shëndetësore e të shoqit e ktheu Almeda Abazin në Stamboll? E vërteta mësohet në këtë foto

Ashtu siç e pamë me postimet e saj në Insastory, Almeda Abazi u nis për në Stamboll menjëherë pas spektaklit “Dancing With the Stars” të cilin po e prezanton këtë vit.

Në mediet rozë u bë e bujshme duke u zbuluar arsyeja e cila kishte lidhje me gjendjen e rënduar shëndetësore të bashëshortit të saj Tolgahan, ku shkaku i kësaj gjendje ishte reaksioni i shkaktuar nga një vaksinë.

Sidoqoftë, aktori turk mesa duket është shëndosh e mirë.

E gjitha kjo kuptohet nga fotot e postuar së fundmi nga Almeda në Instastory ku çifti shikohet të shijojnë mëngjesin nën shoqërinë e miqve të tyre në Bosfor.

Ashtu siç e tregoi dhe vetë me postimet në Instastory, përgjatë 11 javëve të mbetura, Almedës do t’i duhet ta përshkojë shpesh itinerarin Tiranë-Stamboll.

Kur dashuria nuk njeh barriera! Bravo Almeda, Tolgahani duhet të ndihet krenar për ty.