DIKUR VAJZAT “ÇMENDESHIN” PËR TË/ Sot Zayn Malik nuk njihet – AlpeGossip
DIKUR VAJZAT “ÇMENDESHIN” PËR TË/ Sot Zayn Malik nuk njihet

DIKUR VAJZAT “ÇMENDESHIN” PËR TË/ Sot Zayn Malik nuk njihet

Zayn Malik i ka habitur të gjithë me ndryshimin. Ylli i ish-grupit “One Direction”, që dikur çmendte vajzat ka bërë një ndryshim në pamje dhe sigurisht mori të gjithë vëmendjen.  29-vjeçari promovoi në Instagram markën e tij të veshjeve por të gjithë komentet janë rreth ndryshimit të tij.

 

 

Në foto Zayn shfaqet me flokët e gjata dhe mjekër, një pamje kjo me të cilën nuk ishim mësuar ta shihnim. Fansat e këngëtarit nuk kanë mbetur dhe aq të kënaqur nga ky ndryshim. Juve ju pëlqen?