“I QËNDROI LARG MEDIAVE”/ Aktorja e njohur ndodhet në telashe me ligjin – AlpeGossip
“I QËNDROI LARG MEDIAVE”/ Aktorja e njohur ndodhet në telashe me ligjin

“I QËNDROI LARG MEDIAVE”/ Aktorja e njohur ndodhet në telashe me ligjin

Ashtu si shumë prej yjeve të Hollywood-it edhe aktorja e njohur italiane Monica Belluci po përballet me probleme fiskale.
Që nga ndarja me ish-bashkëshortin e saj, aktorin Vincent Cassel ajo ka qëndruar larg vëmendjes mediatike, duke bërë një jetë të qetë.

Por së fundmi duket se ylli nuk ka mundur të shmangë problemet me ligjin, pasi autoritetet franceze e akuzojnë se nuk ka deklaruar dy llogari dhe një shtëpi që ka në Francë.
Autoritetet zviceriane gjithashtu kanë thënë se Belluci është pronare e një shoqërie offshore në ishujt Vergin.
Ndërsa në kohën kur akoma ishte e martuar me Vincent Cassel ajo ishte akuzuar për një rezidencë në Britaninë e Madhe.