Modeli botëror vazhdon flirtin me Encën, bën veprimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
Modeli botëror vazhdon flirtin me Encën, bën veprimin e papritur (FOTO)

Modeli botëror vazhdon flirtin me Encën, bën veprimin e papritur (FOTO)

Ndonëse emri i tij është i njohur në botë, në Shqipëri Pierluigi Fracassi famën e madhe po e merr prej videoklipit të Encës “Dua”, ku është protagonist.

Enca dhe modeli spanjoll po komentohen shumë këto ditë për shkak të skenave të nxehta në videoklip.

Pierluigit duket se i ka mbetur fiksim këngëtarja shqiptare aq sa ka habitur me veprimin e tij ditën e sotme.

Modeli ka postuar një video ku tregon se ka bërë tatuazh në kraharor titullin e këngës “Dua” dhe një zemër teksa etikon Encën në postim.

“Sa më shumë e dëgjoj këngën, aq më shumë e pëlqej. E kam të vështirë ta përshkruaj sa shumë më ka pëlqyer që isha pjesë e këtij projekti të madh. Le të mbështesim, këndojmë dhe kërcejmë me mbretëreshë Encën dhe të gjithë stafin që realizoi videoklipin. Nuk harroj edhe fansat e Encës. Faleminderit për mesazhet, jeni njisha”, shkruan Pierluigi në një postim në Instagram.