NIPI I PARË I SHTËPISË/ Familja e Gjikos dhe Elitës festë madhështore për Zërin – AlpeGossip
NIPI I PARË I SHTËPISË/ Familja e Gjikos dhe Elitës festë madhështore për Zërin

NIPI I PARË I SHTËPISË/ Familja e Gjikos dhe Elitës festë madhështore për Zërin

Një muaj më parë, çifti shumë i njohur dhe i dashur i showbizit shqiptar, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë për herë të parë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri.

Ata organizuan asaj kohe një festë mirëseardhje për vogëlushin, mirëpo siç duket nuk do të jetë e vetmja. Sipas ‘Prive’ familjarët e Gjikos dhe Elitës do të mbajnë ditën e sotme në Pejë një festë madhështore për nipin e tyre.

Duke qenë se Zëri është nipi i parë në familje ata kanë menduar që të organizojnë një festë sipas traditave shqiptare.