JENNIFER LOPEZ KËSHILLON FEMRAT/ “Djemtë janë të padobishëm derisa të bëhen 33 vjeç” – AlpeGossip
JENNIFER LOPEZ KËSHILLON FEMRAT/ “Djemtë janë të padobishëm derisa të bëhen 33 vjeç”

JENNIFER LOPEZ KËSHILLON FEMRAT/ “Djemtë janë të padobishëm derisa të bëhen 33 vjeç”

Pas 2 vitesh lidhje, Jennifer Lopez ka shpallur fejesën e saj me Alex Rodriguez vetëm pak ditë më parë. Mirëpo, së fundmi Lopez ka zbuluar disa këshilla që ka mësuar nga eksperienca e saj për takimet dhe lidhjet e dashurisë. Sipas DailyMail, në një video, 48-vjeçarja i tregon një gruaje me emrin Brook Ansley se çfarë duhet të shikohet në një lidhje. Ndër të tjera, Jennifer shtoi se djemtë, derisa të bëhen 33-vjeç janë me të vërtetë të padobishëm.

NEW YORK, NY – MAY 01: Jennifer Lopez and Alex Rodriguez attend the “Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between” Costume Institute Gala at Metropolitan Museum of Art on May 1, 2017 in New York City. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images For Entertainment Weekly)

Kujtojmë që Lopez ka përjetuar shumë vështirësi në raportet e dashurisë, derisa njohu 42-vjeçarin Rogriguez me të cilin është shumë e lumtur.