DO TË FIKSOHENI/ Alban Skënderaj publikon këngën e re (VIDEO) – AlpeGossip
DO TË FIKSOHENI/ Alban Skënderaj publikon këngën e re (VIDEO)

DO TË FIKSOHENI/ Alban Skënderaj publikon këngën e re (VIDEO)

Kantautori i njohur Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij më të re “Imagjino”.

Për këtë projekt ai ka bashkëpunuar me me Dj Sardin.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur vetë Albani, ndërsa për instrumentalin e këngës Dj Sardi & Arbre Blass (Circus Entertainment).