ÇFARË KA NDODHUR? Llogaria e Meghan Markle në Instagram sapo u riaktivizua në mënyrë misterioze (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË KA NDODHUR? Llogaria e Meghan Markle në Instagram sapo u riaktivizua në mënyrë misterioze (FOTO)

ÇFARË KA NDODHUR? Llogaria e Meghan Markle në Instagram sapo u riaktivizua në mënyrë misterioze (FOTO)

Këtë mëngjes fansat e Meghan Markle duke kërkuar nëpër instagram papritur u ndeshën me një surprizë të papritur. Llogaria e Meghan Markle në instagram sapo ishte riaktivizuar. Dukesha e Sussex sapo u bë pjesë e familjes mbreërore dhe mori titullin dukeshë e mbylli faqen e saj në instagram dhe prandaj ky riaktivizim ishte një lajm goxha I madh.

Sipas gazetarit mbretëror Omid Scobie Meghan nuk e ka riaktivizuar llogarinë e saj në Instagram dhe kjo ka qenë thjesht një gabim I instagramit.

Kjo është paksa zhgënjyese pasi faqja personale e Meghan Markle në instagram na ofronte mundësinë për të hedhur një sy brenda jetës së saj para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore.