Pas pushimeve LUKSOZE Ledion Liço ka diçka për të thënë: Morali është se ti ke… (FOTO) – AlpeGossip
Pas pushimeve LUKSOZE Ledion Liço ka diçka për të thënë: Morali është se ti ke… (FOTO)

Pas pushimeve LUKSOZE Ledion Liço ka diçka për të thënë: Morali është se ti ke… (FOTO)

Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e tij në Maldive.
Në këtë foto ajo shfaqet më në formë se kurrë. Ai i ka shijuar këto pas përfundimit të spektaklit “The Voice Kids” ku ishte moderator.

Përveç fotos ai ka shkruar në rrjete sociale: “Morali i historisë është se ti ke vetëm një jetë, kështu që bëji të gjitha,”-përfundoi Liço në rrjete sociale.

Në këtë udhëtim ai ka qenë sëbashku me partneren e tij Sara, vogëlushin e tyre London Noor dhe Lori Hoxhën.