Elvana mund Florin, ja për çfarë bëhet fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Elvana mund Florin, ja për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Elvana mund Florin, ja për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Elvana dhe Flori kanë qenë miq dhe partnerë në muzikë për një kohë të gjatë dhe asnjehere nuk kane qene perballe njeri tjetrit si rival ne muzike por tashmë prej kohësh ata nuk flasin më me njeri tjetrin dhe arsyet mbeten e ende të paqarta.

Në Shkurt, me rastin e ditëlindjes së saj Elvana publikoi albumin e saj të tretë, dhe vetëm pak ditë më pas ish-miku i saj Flori publikoi bashkëpunimin e tij të radhës me Dhurata Dorën, duke na lënë kështu të kuptojmë një duel të heshtur mes dy këngëtarëve.

Në “Top Awards”, klasifikimi muzikor i cili rendit këngët më të dëgjuara të momentit në vend, këtë javë Elvana Gjata është renditur në krye, pra si kënga më e dëgjuar e momentit, ndërsa Flori renditet direkt pas saj, pra në vendin e dytë. Le të themi se këtë javë duelin e heshtur e fiton Elvana. Po ju cilen keni kenge te preferuar?