ALMEDA I BËRI DEDIKIM ROMANTIK TOLGAHANIN/ Aktori turk na habit të gjithëve dhe ia kthen në SHQIP (FOTO) - AlpeGossip
ALMEDA I BËRI DEDIKIM ROMANTIK TOLGAHANIN/ Aktori turk na habit të gjithëve dhe ia kthen në SHQIP (FOTO)

ALMEDA I BËRI DEDIKIM ROMANTIK TOLGAHANIN/ Aktori turk na habit të gjithëve dhe ia kthen në SHQIP (FOTO)

Ata janë një ndër çiftet më simpatikë dhe të dashur si për publikun shqiptar ashtu edhe për atë turk. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman festojnë sot përvjetorin e katërt të dashurisë së tyre. Ishte prezantuesja shqiptare ajo që përmes një postimi në Instagram kujtoi datën e rëndësishme me foton ku duken të përqafuar duke shkruar: “Gëzuar përvjetorin e katërt dashuria ime…”.

Nëse Almeda ia shkroi në gjuhën angleze, Tolga na habiti të gjithëve pasi ia ktheu në gjuhën e bukur shqipe: “Të dua shumë” dhe i vendosi një zemër emoji.