Pas rënies drastike në peshë, këngëtarin e famshëm shqiptar nuk keni për ta njohur më (FOTO) – AlpeGossip
Pas rënies drastike në peshë, këngëtarin e famshëm shqiptar nuk keni për ta njohur më (FOTO)

Pas rënies drastike në peshë, këngëtarin e famshëm shqiptar nuk keni për ta njohur më (FOTO)

Në fillimet e karrierës së tij si këngëtar, ai u shfaq si një djalë elegant me zë tepër melodioz që tërhoqi menjëherë vëmendjen e publikut.

Por vitet e fundit, këngëtari i famshëm nga Kosova Alban Mehmeti kishte shtuar dukshëm në peshë duke marrë një pamje tërësisht të ndryshme nga koha kur u bë fillimisht i famshëm.

Mirëpo, duket se Mehmeti së fundmi është ndërgjegjësuar për një gjë të tillë dhe ka pësuar një ndryshim drastik.

Siç shkruan vetë ai në një postim të ri në Instagram, Albani ka humbur plot 12 kilogramë dhe shprehet se ka ende punë për të bërë. Nga postimet, shihet se ky dobësim ka ardhur si pasojë e punës së palodhur në palestër.