Big Mama nuk ndalon së provokuari/ Tashmë që është dobësuar ajo del pa…(Foto) – AlpeGossip
Big Mama nuk ndalon së provokuari/ Tashmë që është dobësuar ajo del pa…(Foto)

Big Mama nuk ndalon së provokuari/ Tashmë që është dobësuar ajo del pa…(Foto)

Big Mama është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila ka arritur që drastikishtë ta ndryshoj pamjen e saj.

Këngëtarja ka arritur që me një ndërhyrje në lukthin e saj, të arrijë të humbë shumë kilogram dhe të duket krejtësisht ndryshe.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim teksa po kujdeset për fytyrën e saj. Por sikurse shumë femra edhe ajo shohim se ka “defekte” në fytyrë, siç janë gropat e mëdha ndër sy.

Ndryshe, Bigi njihet si person shumë pa komplekse dhe nuk ka problem të shfaqet edhe pa pikë grimi.