SUPER HIT/ Kënga e re e Ronela Hajatit do t’ju bëjë të kërceni (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SUPER HIT/ Kënga e re e Ronela Hajatit do t’ju bëjë të kërceni (FOTO+VIDEO)

SUPER HIT/ Kënga e re e Ronela Hajatit do t’ju bëjë të kërceni (FOTO+VIDEO)

Prej disa ditësh Ronela Hajati kishte njoftuar se shumë shpejt do të publikonte këngën e saj më të re dhe më në fund projekti i shumëpritur është publikuar sot.

Kënga mban titullin “Pa dashni” dhe me siguri do kthehet në hit pasi që në orën e parë të publikimit ka arritur mijëra shikime.

Ronela shfaqet shumë sensuale në klip, herë e veshur me fustan e herë me streçe e xhaketë teksa kërcen nën ritmin e këngës.

Duhet përmendur fakti se “Pa dashni” ka gjithashtu një tekst të veçantë. Ndiqni videoklipin më poshtë.