GJITHMONË BASHKË! Klea Huta dhe Elgit Doda fluturojnë drejt… (FOTO) – AlpeGossip
GJITHMONË BASHKË! Klea Huta dhe Elgit Doda fluturojnë drejt… (FOTO)

GJITHMONË BASHKË! Klea Huta dhe Elgit Doda fluturojnë drejt… (FOTO)

Të ëmbël, të talentuar dhe një nga dyshet që ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave.

Këta janë pikërisht Klea Huta dhe Elgit Doda të cilët na kanë treguar me postimet e tyre publike se nuk mund të qëndrojnë dot larg njëri-tjetrit.

Së fundmi me publikimet në Instastory Elgiti dhe Klea kanë treguar biletat e avionit për destinacionin e rradhës.

Drejt Romës!

Mesa duket Klea dhe Elgiti me siguri kanë plane të relaksohen paska.