Bebe Rexha na prezanton me dashurinë e jetës së saj dhe të gjithë po e xhelozojmë – AlpeGossip
Bebe Rexha na prezanton me dashurinë e jetës së saj dhe të gjithë po e xhelozojmë

Bebe Rexha na prezanton me dashurinë e jetës së saj dhe të gjithë po e xhelozojmë

E kush është ai mashkull që nuk do ta adhuronte një super femër të talentuar si Bebe Rexha?

Kësaj pyetje vështirë se i gjendet përgjigjia ndërsa këngëtarja me origjinë shqiptare ka vendosur ti xhelozojë pak të gjithë meshkujt.

Bebe ka treguar se si i duket pamja e dashurisë ndërsa shumë fansa të saj mendojnë se bëhet fjalë për të dashurin e këngëtares nëse e ka një të tillë por kujdes!

Diva e muzikës ka një dashuri të madhe për qenushin e saj dhe këtë e ka treguar me një foto të postuar në Instastory ndërsa si mbishkrim ka lënë komentin: “Ja se si dashuria e jetës time më shikon”.

Djema qetësohuni! Fatmirësisht nuk është një mashkull.