FOTO ME BIKINI GJATË SHTATZËNISË/ Njihuni me Vipe-t shqiptare që i kthyen në trend këto poza – AlpeGossip
FOTO ME BIKINI GJATË SHTATZËNISË/ Njihuni me Vipe-t shqiptare që i kthyen në trend këto poza

FOTO ME BIKINI GJATË SHTATZËNISË/ Njihuni me Vipe-t shqiptare që i kthyen në trend këto poza

Viti 2018 duket se ishte viti i bebave në showbizin shqiptar.

Shumë prej femrave të ekranit e përjetuan këtë emocion për herë të parë dhe disa të tjerë ishin mësuar me këto ndjeja.

Ajo çfarë e theu “tabun” ishte pozimi me barkun e rrumullakosur  veshur vetëm me bikini. U mahnitëm nga setet e vipe-ve që tregonin zbukurimin e nurit të shtatzënisë.

Nuk u deshën shumë kohë  për tu kthyer në trend te çdo femër që ndodhet në pritjen e ëmbël të saj.

Duke realizuar setin me bikini të Calvin Klein apo tantellë këto artiste sapo na bënë për vete edhe na inspiruan.

Ato shfaqen tepër sensuale edhe joshëse me një grim elegant.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me disa prej femrave të showbizit shqiptar që guxuan të pozojnë me bikini në çastin më të lumtur të jetës tyre.

Adelina Tahiri

Estela Ujka

Amina Shena

Tuna