PALLTOT"DEVE" NJË MUST HAVE PËR SEZONIN E ARDHSHËM/ Shihni vipe-t shqiptare që e vërtetojnë këtë trend (FOTO) - AlpeGossip
PALLTOT”DEVE” NJË MUST HAVE PËR SEZONIN E ARDHSHËM/ Shihni vipe-t shqiptare që e vërtetojnë këtë trend (FOTO)

PALLTOT”DEVE” NJË MUST HAVE PËR SEZONIN E ARDHSHËM/ Shihni vipe-t shqiptare që e vërtetojnë këtë trend (FOTO)

Palltot “deve” nuk dalin kurrë nga moda dhe këtë gjë e dimë shumë mirë.

Mjafton që ju të kini një të tillë në garderobë dhe çështja e veshjes suaj u zgjidh për sezonin e vjeshtës edhe të dimrit.

Është e sigurt që nënat tuaja e kanë patur një të tillë në kohën e tyre dhe mos u habisni që edhe këtë vit do të jen trend.

Modeli i palltos “deve” duket se është  tepër i prferuar edhe nga femrat e ekranit të cilat kanë postuar në rrjete duke e kombinuar  në stile të ndryshme.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me femrat e showbizit shqiptar që kanë në garderobën e tyre modelin e palltos më must të sezonëve të ardhshëm.

Inspirohuni duke zgjdhur kombinim e duhur për tu dukur sa më “stylish” në ditët  e vjeshtës edhe dimrit.

Lori Hoxha

]

Aurela Hoxha

Jonida Maliqi

Arbana Osmani

Armina Mevlani