AKSESORËT MË TË BUKUR TË FLOKËVE/ Ja çfarë do ti japë më shumë “pikë” veshjes tuaj – AlpeGossip
AKSESORËT MË TË BUKUR TË FLOKËVE/ Ja çfarë do ti japë më shumë “pikë” veshjes tuaj

AKSESORËT MË TË BUKUR TË FLOKËVE/ Ja çfarë do ti japë më shumë “pikë” veshjes tuaj

Kur vjen puna tek aksesorët e flokëve, për vitin 2018 ekziston një trend i pashmangshëm.

Ky lloj trendi e ka zanafillën te sfilata e dizajneres së famshme Simone Rocha në sezonin e kaluar, me perlat e kristalet e saj të cilat u bënë pa dyshim aksesori më i preferuar.

Këtë sezon besojmë padyshim se kapset e flokëve do tu japin më shumë “pikë” veshjes tuaj dhe do ta bëjnë atë të duket më festive.

AlpeNews.al ju njeh me disa prej këtyre kapseve “çudibërëse” të cilat menjëherë duhet ti bëni pjesë të koleksionin tuaj: