“VAJZAT…”/ uri zbulon kastin e ri, Rudina Dembacaj i bashkohet “Klanifornias” – AlpeGossip
“VAJZAT…”/ uri zbulon kastin e ri, Rudina Dembacaj i bashkohet “Klanifornias”

“VAJZAT…”/ uri zbulon kastin e ri, Rudina Dembacaj i bashkohet “Klanifornias”

“Klanifornia” do të nisë së shpejti dhe me shumë surpriza. Turjan Hysko ka zbuluar se do të rikthejë në ekran Cubin dhe do të bëjë pjesë të kastit Rudina Dembacajn.

“Ja pra mori përgjigje pyetja e shekullit: Ku është Cubi?”, shkruan producenti.

“Pse vetëm Rama të ketë shumë femra në staf”, shkruan Turi teksa ka publikuar edhe foto nga mbledhja ku mes tyre janë edhe Delinda Disha e Eliona Pitarka.