MOS I BËNI DISS-E NOIZYT/ Djemtë "OTR" e ngrenë në ajër nga rrobat aktorin e njohur dhe reperi e 'kërcënon" (VIDEO) - AlpeGossip
MOS I BËNI DISS-E NOIZYT/ Djemtë “OTR” e ngrenë në ajër nga rrobat aktorin e njohur dhe reperi e ‘kërcënon” (VIDEO)

MOS I BËNI DISS-E NOIZYT/ Djemtë “OTR” e ngrenë në ajër nga rrobat aktorin e njohur dhe reperi e ‘kërcënon” (VIDEO)

Noizy është një ndër reperët më të njohur shqiptarë, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe numërojnë miliona klikime në Youtube.

Ai ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku ka ndarë pak më parë një video që me siguri i ka habitur të gjithë.

Ai ka filmuar djemtë e grupit të tij, të cilët po marrin pe.ng aktorin e njohur shqiptar, Xhevdet Jasharin.

“Mos bo mo disse.”- shkruan Noizy krahas videos, ndërsa aktori dëgjohet duke bërtitur që ta lëshojnë.

 

View this post on Instagram

@xhevdet_jashari mos bo mo disa

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on