Këngëtarja shqiptare tërheq vëmendjen e Chris Brown! Ai i bën “LIKE” dhe ajo ja tregon të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare tërheq vëmendjen e Chris Brown! Ai i bën “LIKE” dhe ajo ja tregon të gjithëve (FOTO)

Këngëtarja shqiptare tërheq vëmendjen e Chris Brown! Ai i bën “LIKE” dhe ajo ja tregon të gjithëve (FOTO)

Chris Brown si duket i pëlqen vërtet vajzat shqiptare. Ai para pak vitesh bashkëpunoi me yllin shqiptar, Rita Ora në këngën “Body on Me”. Këngë kjo që kaloi mbi 180 milion shikime. Por më shumë se 1 vit, ai ndjek edhe shqiptaren nga Kukësi, Baby G.

Edhe pse shumë prej nesh e kemi ditur se është shqiptare e Kosovës, Gordana është shqiptare nga Kukësi. Ylli botëror ka pëlqyer një foto të këngëtares së shumë HIT-eve dhe kjo e fundit na e tregoi shumë me lezet këtë fakt. Ajo ka bërë ‘tag’ brandin me të cilin është veshur dhe me këtë rast shihet edhe ‘like’ i Chris. Epo, Baby G ke zgjedhur një mënyrë mjaft të mirë për tu mburrur dhe mjaft me lezet.