E preferuara e të gjithëve, këngëtarja shqiptare që s’e ndryshon kurrë stilin e saj (FOTO) – AlpeGossip
E preferuara e të gjithëve, këngëtarja shqiptare që s’e ndryshon kurrë stilin e saj (FOTO)

E preferuara e të gjithëve, këngëtarja shqiptare që s’e ndryshon kurrë stilin e saj (FOTO)

Një nga këngëtaret shqiptare që shquhet për zërin dhe vokalin e padiskutueshëm është padyshim Anjeza Shahini.

Ajo është fituesja e edicionit të parë në “Ethet e së premtes Mbrëma” dhe e renditur e 7-ta në Eurovizion, një nga pozicionet më të larta të arritura nga këngëtarët shqiptare.

Tashmë këngëtarja Anjeza Shahini jeton jashtë vendit me bashkëshortin e saj diplomatin anglez Paul Edward Conolly.

Por ajo çfarë në bie më tepër në sy te Anjeza është stili i saj në të veshur. Gjithnjë “casual”, gjithnjë me ngjyra dhe gjithnjë mjaft e rehatshme.

Në fotot e fundit të publikuara prej saj në rrjete sociale shohim se tashmë Shahini i është besnike një stili në të veshur dhe nuk e ndryshon.