Ndjekësit TALLEN me Elvana Gjatën: Ti shpenzon 5 mijë euro për tu dukur si GAFORRE (FOTO) – AlpeGossip
Ndjekësit TALLEN me Elvana Gjatën: Ti shpenzon 5 mijë euro për tu dukur si GAFORRE (FOTO)

Ndjekësit TALLEN me Elvana Gjatën: Ti shpenzon 5 mijë euro për tu dukur si GAFORRE (FOTO)

Bashkëpunimet e saj ndërkombëtare, albumi i saj me titull “3” dhe jo vetëm bëjnë që këngëtarja të jetë shpesh herë kryefjala e mediave rozë.

Përveç anglishtes së saj që lë për të dëshiruar, këtë herë Elvana është sulmuar për veshjet e saj. Në një postim të faqes whattheywearin ne Instagram, llogaritet veshja e këngëtares e cila arrin shifrën e 5,130 eurove, një çmim duket marramendës për një veshje të përditshmërie.

Pavarësisht çmimit kjo veshje nuk është pëlqyer aspak nga ndjekësit e faqes, aq sa një nga komentuesit e krahason veshjen e këngëtares një “gaforre”.