“UPS”/ Marina zbulon padashje me kë po i kalon pushimet Luana (FOTO) – AlpeGossip
“UPS”/ Marina zbulon padashje me kë po i kalon pushimet Luana (FOTO)

“UPS”/ Marina zbulon padashje me kë po i kalon pushimet Luana (FOTO)

Pas publikimit të këngës së re “Boll u bo tu vujt” që rezultoi e suksesshme dhe shumë e pëlqyer, Luana Vjollca është nisur me pushime.

Ajo postoi pak orë më parë një video ku tregonte se ndodhet në një vend me borë.

Menjëherë në media u përfol se Luana ndodhet me Krenarin me të cilin u fotografua dy ditë më parë në aeroport.

Mirëpo nuk ka vonuar shumë dhe Marina ka zbuluar se Luana ndodhet me pushime me të dhe motrën e tyre Lirën.

Ajo ka postuar pak më parë një video ku tre motrat shihen në teleferik teksa bëjnë foto.