KOMINOSHE DHE LËKURË/ Vip-et zgjodhën trendet që nuk “vdesin” kurrë (FOTO) – AlpeGossip
KOMINOSHE DHE LËKURË/ Vip-et zgjodhën trendet që nuk “vdesin” kurrë (FOTO)

KOMINOSHE DHE LËKURË/ Vip-et zgjodhën trendet që nuk “vdesin” kurrë (FOTO)

Si javët e kaluara edhe këtë herë e kemi përzgjedhur veshjet më të miar të blogereve. Blogeret e njohura nuk heqin dorë duke prezantuar trendet më “In” të momentit.

Vajzat kanë ndezur Instagramin me veshjet super “cool” dhe gjithë ngjyra. Çdo javë ne na shtohet kurioziteti se si vajzat do na zbulojne trendet e reja të sezonit.

Viti 2019 në modë u përqëndrua tek trendet e viteve të kaluara duke sjell vetëm disa ndryshime të vogla si ngjyrat,materiali dhe prerjet.

Lëkurë, kominoshe, xhaketa, xhinse futen tek ato trendet që nuk dalin asnjëherë nga moda dhe gjithashtu cilësohen si veshjet që të nxjerrin super seksi.

Shihni veshjet më të mira të blogereve shqiptare.

Angelina Kotori

Armina Mevlani

Estela Ujka

Lori Hoxha

AlpeNews.al