“JAM SHUMË E GATSHME TË…”/ Rrëfehet Bleona: Është arsyeja pse ne femrat ekzistojmë – AlpeGossip
“JAM SHUMË E GATSHME TË…”/ Rrëfehet Bleona: Është arsyeja pse ne femrat ekzistojmë

“JAM SHUMË E GATSHME TË…”/ Rrëfehet Bleona: Është arsyeja pse ne femrat ekzistojmë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “N’drrimi i natës”, ku gjatë intervistës ka folur edhe për jetën private.

Bleona u shpreh se është e gatshme të bëhet me fëmijë dhe se ky është qëllimi kryesor i femrave.

“Jam shumë e gatshme të kem fëmijë, gjithmonë. Për mua është arsyeja pse ne femrat kemi ardhur në tokë. Është qëllimi jonë kryesor, pastaj këto të tjerat vijnë më vonë. Të jesh nënë nuk është punë. Unë qesh ndonjëherë kur i shoh njerëzit nëpër Instagram dhe thonë “Jam mama”. Jo, jo, të jesh mama është puna jote. Pra ti për këtë punë ke ardhur në tokë, ti për këtë punë ekziston, që të jesh mama. Arsyeja pse ti je këtu. Të kesh fëmijë është gjëja më e bukur që ka dhënë Zoti”, u shpreh Bleona.