ERA ISTREFI RIKTHEHET NË ORIGJINË/ Surprizon fansat me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
ERA ISTREFI RIKTHEHET NË ORIGJINË/ Surprizon fansat me pamjen e re (FOTO)

ERA ISTREFI RIKTHEHET NË ORIGJINË/ Surprizon fansat me pamjen e re (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Selfish” që brenda pak kohësh u kthye në një hit. Këngëtarja siç dihet njihet për ndryshimet e shpeshta që bën në look.
Pak kohë më parë ajo vendosi të heq dorë nga flokët brun dhe në klipin e saj më të fundit u shfaq me një model të ri flokësh. Mirëpo, ditën e sotme këngëtarja i ka treguar të gjithë fansave që ka vendosur që më në fund të rikthehet tek Era e vjetër.

Era ka publikuar një foto ku shihet me flokët bjond platin të gjatë dhe pranë postimit ka shkruar: “Duke rikthyer Erën e vjetër”.