Moderatori shqiptar çudit me deklaratën: Të dashurat ja çoj mamit por i do babi... (FOTO) - AlpeGossip
Moderatori shqiptar çudit me deklaratën: Të dashurat ja çoj mamit por i do babi… (FOTO)

Moderatori shqiptar çudit me deklaratën: Të dashurat ja çoj mamit por i do babi… (FOTO)

Ai është një nga moderatorët e rinj të ekranit shqiptar që ka tërhequr shumë vëmendjen në emisionet e ndryshme që ka prezantuar. Së fundmi së bashku me Almeda Abazin prezantojnë edicionin e sivjetshëm të ‘Dancing with the Stars’.

Bëhet fjalë për moderatorin Rudi Hizmo, i cili ka qenë  i ftuar në emisionin ‘Thumb’ ku ka çuditur me deklaratën e tij.

Ai është pyetur nga gazetarja se nëse të dashurat ja çon mamit në shtëpi dhe ka habitur me përgjigjen e papritur  që ka dhënë.

“Ja çoj mamit paçka i do babi”, është përgjigjur Rudi me humor duke e bërë gazetaren të qesh.