Nxehet ish-banorja e Big Brother/ Ka dy fjalë për "Bosat e Instagramit": Kur u bë dhe... (FOTO) - AlpeGossip
Nxehet ish-banorja e Big Brother/ Ka dy fjalë për “Bosat e Instagramit”: Kur u bë dhe… (FOTO)

Nxehet ish-banorja e Big Brother/ Ka dy fjalë për “Bosat e Instagramit”: Kur u bë dhe… (FOTO)

Rrjete sociale përpos të mirave të komunikimit interaktiv që na kanë ofruar dhe duke pasur luksin të komunikojmë kudo ku jemi pa barriera kanë shkaktuar edhe një problem goxha të konsiderueshëm.

Njerëzit me profile false dhe persona anonim që shpesh shtriren ndryshe nga sa janë në realitet dhe që shkaktojnë probleme të shumta përsa i përket jetës së Vip-ave.

Një rast i tillë i ka ndodhur mesa duket edhe ish-banores së Big Brother, Fjorentina Halili e cila mesa duket është bezdisur nga njerëzit fals të instagramit.

“Kur u bë edhe i biri tetos të bëj si bos instagrami futja vetes mos ngelt njeri mbi tokë”, shkruan Fjorentina në postimin e saj në Instastory.

gh_e456_tyh.PNG