Aktorja e famshme rrëfen se humbi virgjërinë nga një përdhunim (VIDEO) – AlpeGossip
Aktorja e famshme rrëfen se humbi virgjërinë nga një përdhunim (VIDEO)

Aktorja e famshme rrëfen se humbi virgjërinë nga një përdhunim (VIDEO)

Një tjetër aktore tregon të kaluarën e saj të trishtë. Amy Schumer tregoi në një intervistë me Oprah Winfrey sesi ishte sulmuar seksualisht në adoleshencë nga i dashuri i saj. ajo kujon sesi humbi virgjërinë dhe atë e kujtonsi një: Përdhunim.

“Nuk e kishte miratimin tim, e humba virgjërinë, ndërsa isha duke fjetur dhe kjo nuk është në rregull”, tha Schumer për Winfrey.

Në intervistën me Winfrey dhe në librin e saj, Schumer thekson se përvoja e saj nuk përputhet me përkufizimin e përdhunimit, në të cilën një i huaj del nga një qoshe e errët dhe të kap.

“Ende dëshiroja të isha me të. Vazhduam lidhjen dhe nisëm të bënim seks rregullisht disa muaj më vonë. Herën e dytë që e bëmë, u përpoqa të pretendoja se ishte hera e parë. Shkova në dhomën e nënës sime dhe i thashë se e kisha humbur virgjërinë. Por ishte një gënjeshtër dhe tani do të gënjeja edhe nëse do të thosha se nuk ndihesha sikur gjithë përvoja ime ishte e shkatërruar”, kujton Schumer.