ÇUNA PËRMBAHUNI/ Alesia “TËRBON BARCELONËN” del me bikini por…(FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Alesia “TËRBON BARCELONËN” del me bikini por…(FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Alesia “TËRBON BARCELONËN” del me bikini por…(FOTO)

Ajo është një nga vajzat e komentuara në showbizin shqiptar sa i përket formave të saj trupore.
Këto kohë velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë.

Së fundmi ka postuar një foto HOT e veshur me bikini me vija të zeza. E ndodhur në Barcelon Alesia shijon tempertaurat e larta dhe duket mjaftë në formë.

🐬

A post shared by |•Model •BalletDancer •Artist| (@alesia_bamii) on

Përgatiti: AlpeNews.al