Një person i veçantë i Elita Rudit ka ditëlindjen! Ja urimi i prezantueses (FOTO) – AlpeGossip
Një person i veçantë i Elita Rudit ka ditëlindjen! Ja urimi i prezantueses (FOTO)

Një person i veçantë i Elita Rudit ka ditëlindjen! Ja urimi i prezantueses (FOTO)

Prezantuesja Elita Rudi asnjëherë nuk e ka fshehur dashurinë dhe simpatinë që ka ndaj mbesës së saj, Ninës.

E Nina sot ka ditëlindjen, nuk kishte si të mungonte as urimi i prezantueses.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet me vogëlushen simpatike, teksa ka shkruar:
Urime ditlindjen Nina e tetes, te dua#myangel

Ndryshe Elita sërish do të kthehet në ekranin televiziv për të gjithë fansat dhe ata që e duan bukuroshen nga Gjakova.