ASKUSH NUK E PRISTE/ Arbana Osmani jep lajmin e “hidhur”: Ditët e fundit… – AlpeGossip
ASKUSH NUK E PRISTE/ Arbana Osmani jep lajmin e “hidhur”: Ditët e fundit…

ASKUSH NUK E PRISTE/ Arbana Osmani jep lajmin e “hidhur”: Ditët e fundit…

Ditën e sotme ndjekësit e emieiosnit “Dua të të bëj të lumtur” janë befasuar nga një deklaratë e Arbanës në profilin e saj.

Ajo ka publikuar një foto krahas së cilës ka shkruar:

“Ditet e fundit ne Top, e lodhur por e lumtur”.

Nuk dihet nëse moderatorja i ka shkruar këto fjalë pasi do largohet nga ekrani i Top Channel apo për shkak të përfundimit të sezonin të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Megjithatë edhe arsyeja e parë nuk përjashtohet pasi kujtojmë se disa javë më parë u përfol për  një zënkë mes modeatores dhe drejtorit të “Top Channel”, Ben Blushit.

View this post on Instagram

Ditet e fundit ne Top, tired but happy.

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on